Team - Flex Reklame AS

Mennesker er vår
viktigste ressurs

Vi er 12 medarbeidere med
lang erfaring og kompetanse innenfor bransjen.
Bli kjent med oss

Leni Eriksen

Leni Eriksen

Daglig leder

934 53 589 / 55 11 97 14

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

leni@flex.no

www.flex.no

Espen Hansen

Espen Hansen

Kreativ leder

924 93 299 / 55 11 97 11

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

espen@flex.no

www.flex.no

Stanka J. Stepanov

Stanka J. Stepanov

Prosjektleder/ Web & Markedsføring

942 45 176

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

stanka@flex.no

www.flex.no

Yngve J. Floen

Yngve J. Floen

Prosjektleder / Skilt og dekor

995 74 558 / 55 11 97 15

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

yngvej@flex.no

www.flex.no

Ivan René Skorjanc

Ivan René Skorjanc

Profilavdeling / Salg

908 84 973 / 55 11 97 23

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

ivan@flex.no

www.flex.no

Monica Nordås

Monica Nordås

Profilavdeling / Salg

481 56 890 / 55 11 97 10

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

monica@flex.no

www.flex.no

Yngve Pettersen

Yngve Pettersen

Prosjektleder / Skilt og dekor

909 66 806 / 55 11 97 13

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

yngve@flex.no

www.flex.no

Gitle Onarheim

Gitle Onarheim

Produksjon & Montering

932 23 615 / 55 11 97 17

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

gitle@flex.no

www.flex.no

Storm Trooper

Storm Trooper

Printoperatør & Produksjon

986 18 309 / 55 11 97 00

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

storm@flex.no

www.flex.no

Bjarte Midtun

Bjarte Midtun

Produksjon & Montering

418 54 487

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

bjarte@flex.no

www.flex.no

Piotr Zieba

Piotr Zieba

Produksjon & Montering

471 67 272

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

flex@flex.no

www.flex.no

Knut Bahus

Knut Bahus

Produksjon & Montering

410 15 322

Nedre Nøttveit 58, 5237 Rådal

flex@flex.no

www.flex.no

La oss høre fra deg.
Si hei til oss!

Vårt dyktige team kan hjelpe deg med det meste!